Anonim Kripto Analistlerine Göre Bitcoin, Yükselişe Geçebilir - Latest cryptocurrency news

Anonim Kripto Analistlerine Göre Bitcoin, Yükselişe Geçebilir

Anonim kripto analisti Pentoshi, 2021 boğa piyasasının zirvesini doğru bir şekilde tahmin eden ve sonrasındaki düşüş konusunda uyarıda bulunan bir isim olarak biliniyor. Pentoshi, piyasanın en büyük kriptoparası Bitcoin’in yükselişe geçeceğini ve en inatçı ayıları bile hayal kırıklığına uğratacağını öngörüyor. Diğer bir anonim kripto analisti Kaleo ise, Bitcoin için 40.000-42.000 dolar direnç seviyesine dikkat çekiyor.

Pentoshi, kişisel Twitter hesabında Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC), birden fazla nakit destekli Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) başvurusu üzerinde karar vermesi için bir aydan biraz daha fazla süresi olduğunu belirtti. Bloomberg ETF analistleri, ABD’de ilk nakit destekli Bitcoin ETF’nin Ocak ayında %90 olasılıkla onaylanacağını değerlendiriyor. Bu, SEC’in Ocak 2024’te en az bir nakit Bitcoin ETF’sini onaylama ihtimalinin yüksek olduğunu gösteriyor.

Technology & Populer Science News: Newslinker.co

Pentoshi’ye göre, nakit ETF’den gelen olumlu beklentiler çerçevesinde, BTC’nin önümüzdeki haftalarda daha da yükselmesi ve en dikkatli Bitcoin yatırımcılarını bile çekmesi mümkün:

“Nakit destekli bir Bitcoin ETF’in onayı için sadece 40 gün kaldı. Onay beklemeyen ve yükselişi inkar edenlerin son birkaç ayı iyi geçirmedi. Muhtemelen daha büyük bir yükseliş hareketi olacak ve bu harekete yaklaşırken, düşüklerden bu yana güç kaybeden ve yükselişi acı içinde izleyenler pes edecek. Unutmayın, pes etmek her iki tarafta da işe yarar.”

Pentoshi, Bitcoin konusunda olumlu görüş belirten tek analist değil. Başka bir anonim kripto analisti Kaleo ise, BTC’nin önümüzdeki günlerde 45.000 dolara kadar yükselebileceğini gösteren bir grafik paylaştı. Analist, paylaşılan fiyat grafiğine “40.000 dolar hala bir mıknatıs” notunu ekledi.

Kaleo, Bitcoin’in 40.000 doları geçeceğine inanırken, Pentoshi en büyük kripto paranın 42.000 dolar seviyesinde dirençle karşılaşabileceği konusunda uyarıyor:

“BTC için 40.000 ila 42.000 dolar aralığının geçişi biraz zorlayıcı olabilir. Ancak, bu noktaya kadar yükselişi değerlendirdiyseniz ve inancınızı korumayı başardıysanız, iyi iş çıkarmışsınız demektir. Bu, inancınızı sürdürmekte neredeyse bedava bir yardım olan oyun teorisi durumlarından biridir.”

Disclaimer: The information contained in this article does not constitute investment advice. Investors should be aware that cryptocurrencies carry high volatility and therefore risk, and should conduct their own research.
You can follow our news on Telegram, Twitter ( X ) and Coinmarketcap